Z kapky štěstí Chovatelská stanice
NOVINKY
NAŠI PSI
ŠTĚŇATA
IN MEMORIAM
FOTOGALERIE
KONTAKT
ODKAZY
 
Čtečka čipů
Vysoušeč pro psy
Bestpet - to nejlepší pro
vašeho mazlíka
Štěně.cz - portál pro
odchov štěňátek
Coursingové cvičiště
Drahobudice
Klece pro psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vítáme Vás v chovatelské stanici plemene

Bernský salašnický pes a Biewer Yorkshire terrier


 
19. - 20. 11. 2011 MVP Nitra
Na dvoudenní výstavu v Nitře na Slovensku jsme se rozhodli jet jen s naším Blackem. Byl ve třídě šampionů a rozhodně ostudu neudělal. V sobotu sklidil úspěchy největší, a to V1, CAC, CACIB i BOB. V neděli V1, CAC, R. CACIB.

2. 10. 2011 Klubová výstava Zárybničná Lhota
V tento slunečný i když mrazivý den jsme se vydali jen s našima holkama na klubovou výstavu. Naše nejmladší Andy měla svou výstavní premieru a ostudu rozhodně neudělala, získala známku Velmi nadějná. Fiji přešla do třídy otevřené a v silné konkurenci od velmi přísné rozhodčí Lisbeth Mach (CH) díky vylínalé srsti jen VD.

12. 9. 2011
Uteklo to jako voda. Naši mimišáci jsou už v nových domovech a my jim přejeme hodně lásky a věřím, že se budou mít celý svůj psí život krásně. A co je unás nového? Na Slovensku jsme s Blackem splnili podmínky pro udělení Slovenského šampiona a do konce roku nás čeká ještě pár výstav. Pak už si bude Black užívat chvilku volna a čerpat síly na novou výstavní sezonu. Přidá se také Fiji a naše nejmladší Andy, která bude mít svojí premieru ve štěňátkách na klubové výstavě v Zárybniční Lhotě u Tábora, která se bude konat 1.- 2. 10 2011.

6. 8. 2011 Štěňátka - 5. týdnů
Našim mimišákům je 5 týdnů, už jsou 2 x odčervena a brzy je čeká včelička a tetování.Tat'ka vzorně dohlíží a mamina ta ještě má trpělivost, když se na ní štěňulata vrhnou, aby si mohli ještě cucnout. S naší malou Andy řádí venku. Už to jsou opravdu malý čertíci a Andy ta nemůže být pozadu, pořád s malými něco vymýšlí.
Ještě 2 fenečky čekají na své páníčky. Ostatní už své páníčky mají a když přijedou ručičiky na drbání tak to je paráda. Ještě lepší je, když má někdo tkaničky nebo něco jiného, aby se to krásně tahalo nebo kousalo.

23. 7. 2011 Nové fotky štěňátek
Štěňátkům jsou 3 týdny a my využili hezkého dne a vyfotili jsme štěňátka jednotlivě za slunečného počasí.

20. 7. 2011 Vrh I - 14. dní
Utíká to jako voda. Našim mimišákům je 14 dní a už hezky řádí. Taky už vyzkoušeli jak se papá z misky a šlo jim to moc dobře. Mamina nastoupila a dělala myčku a uklízečku. Mimišáci spokojeně odpadli a spokojeně pochrupují. Také oni se už moc těší, až se na ně přijedou podívat lidičky, kteří by chtěli toho nejlepšího psa na světě. Budeme rádi, když napíšete nebo zavoláte.

17. 7. 2011 NV Mladá Boleslav

Na národní výstavě v Mladé Boleslavi se nám zase dařilo.Tuto výstavu posuzoval pan Waldemar Mrowiec (PL) a jak jsme dopadli? Black dostal CAC, Národního vítěze a CAC ČMKU. Fiji bojovala také a z 11 fen v mezitřídě, dostali jenom 4 fenky známku výborná. V boji o první místo jsme na konec obsadili krásné 2. místo. Radost byla velká.

A máme ještě jedno překvapení, naší smečku obohatila nová fenečka bernského salašnického psa. Je to holčička po našem Blackouškovi a prostě jsme se rozhodli, že jí chceme mít doma. Vítáme proto u nás Andy z Údolí Kazničova.


2. 7. 2011 Máme štěňátka - vrh I

vrh IDnes se narodila Almě a Blackovi štěňátka. Porod proběhl bez problémů a tak máme 8 krásných miminek. Máme to hezky rovnoměrné, narodili se 4 holčičky a 4 kluci. Mamina i štěnda jsou v pořádku a malá Blackoušátka se mají čile k světu.

Předpokládaný odběr štěňátek plánujeme na začátek září.


31. 5. 2011 Budeme mít štěňátka - vrh I
Měsíc od krytí uplynul jako voda a my jsme byli s Almou na sonu se podívat, jestli budou štěňátka. Sono nám ukázalo, že štěňátka budou. Alma s Blackem budou rodiči našich dalších štěňátek. Jedná se o opakované krytí a bude to vrh I. Jejich narození budeme očekávat kolem 5. 7. 2011. Už se moc těšíme.

21. 5. - 22. 5. 2011 NVP a MVP Litoměřice
Této dvoudenní výstavy se zúčastnil Black. V sobotu jsme dostali krásné druhé místo V2, Res. CAC. Rozhodčí byl p. Havelka. V neděli bojovali 3 šampioni a Black vybojoval 1. místo V1, CAC a naše radost pokračovala i v boji o CACIB. Dostali jsme i toto ocenění. Posuzoval p. Polgar. Počasí bylo nádherné, sluníčko hřálo a mě i radost, že Black splnil podmínky pro udělení titulu Český Grandšampion. Bylo to super, kamarádi, atmosféra i to počasí.

15. 5. 2011 MVP Praha
v Praze se předvedl Black i Fiji. Black v šampionech v konkurenci švédského a polského psa vybojoval krásné 2. místo, tedy V2, Res. CAC. Fiji se předvedla v mezitřídě a také ona si vybojovala krásné 2. místo, V 2, Res. CAC.

1. 5. 2011 Bánská Bystrica
Na Slovensku se nám dařilo a můžu říct, že se cesta s kamarády vyplatila. I když počasí nepřálo, tak nám pršelo štěstí. Black si vyběhal Výborný 1, CAC . Radost mám velkou. Je to krásný.

30. 4. 2011 Mladá Boleslav
Pojizerské krajské výstavy se zúčastnil Black a naše radost pokračovala. Black dostal V 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz a Vítěz Mladé Boleslavi.

24. 4. 2011 MVP České Budějovice
Na této výstavě, se předvedl Black i Fiji. A jak jsme dopadli ? Black si vyběhal 1. místo, Výborný 1, CAC a naše radost pokračovala. Další ocenění byl CACIB a finálem byl krásný BOB. Fiji také dopadla v mezitřídě velmi dobře. Jenom to 1. místo nám uteklo o chlup a Fiji skončila na krásném 2. místě, ale ocenění Res. CAC jsme nedostali.
20. 3. 2011 Black a Bonie mají štěňátka
11. 3. 2011 se Blackovi a Bonie narodilo 8 krásných štěňátek. Na světě jsou 4 kluci jako buci a 4 krásné princezny. Vidět je můžete na jejich webových stránkách.

19. 3. 2011 Fiji úspěšně prošla bonitací
Dnešní den nám přinesl velkou radost. Naše nejmladší fenka bernského salašnického psa Fiji prošla úspěšně bonitací s bonitačním kodem 435 ABDHINXZ 6r5 AO neg. Uvidíme podle hárání, zda se ještě v letošním roce od ní dočkáme štěňátek.

24. 2. 2011 Black je opět taťkou
V noci ze středy na čtvrtek se narodila fence Gwendy from Kristen krásná štěňátka po našem Blackovi. Na svět přišli 2 kluci a 7 holčiček.

5. 2. 2011
Ajša porodila 2 štěňátka. Bohužel ani jedno ze štěňat porod nezvládli. Je nám to moc líto.
Vynahradila nám to nedělní milá návštěva. Přijel se nám ukázat Chris. Je mu 5. měsíců a zatim to vypadá, že to bude moc pěkný pes. I když bílé barvy moc nezdědil, to má po mamince, tak kostru má moc hezkou. Páníček s nim chodí na cvičák, takže Chris už umí pár základních povelů a jde mu to moc dobře. Děkujeme za návštěvu a budeme se těšit na další . 

24. 1. 2011 Vrch I
Ano, máme velkou radost. Sono ukázalo a potvrdilo, že Ajša a Black budou rodiči našeho vrhu I. Předpokládané datum narození našich malých Blackoušátků je 30. 1. 2011. Už se moc těšíme.

23. 1. 2011 MVP Trenčín
V novém roce, jsme zahájili výstavní sezonu v Trenčíně. Black šel do třídy otevřené a v silné konkurenci se svou novou handlerkou Kačkou, které moc a moc děkuju za předvedení. Vyběhali spolu krásné 2.místo, V, Res. CAC. Kačka bojovala i v mezitřídě, kde se svým Lavčou, také v silné konkurenci, vyběhala opět krásné 2. místo, V2, Res. CAC. Oba kluky posuzovala p. Terezie Gargušová ( SK).
 

Aktuality 2012 | Aktuality 2011 | Aktuality 2010

WEB-STUDIO