Z kapky štěstí Chovatelská stanice
NOVINKY
NAŠI PSI
ŠTĚŇATA
IN MEMORIAM
FOTOGALERIE
KONTAKT
ODKAZY
 
Čtečka čipů
Vysoušeč pro psy
Bestpet - to nejlepší pro
vašeho mazlíka
Štěně.cz - portál pro
odchov štěňátek
Coursingové cvičiště
Drahobudice
Klece pro psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vítáme Vás v chovatelské stanici plemene

Bernský salašnický pes a Biewer Yorkshire terrier

 
20.10.2012 Bonitace Mladá Boleslav
Tento víkend se v Mladé Boleslavi konala bonitace KŠSP o.s. a my jsme s naší Andy z Údolí Kazničova udělali zkoušku z dospělosti. Máme pouze níže nasazené ouško. Jinak paráda. Takže náš bonitační kod je 535 AI 55 A0neg. Mám velkou radost. Andy svůj belgicko-polský temperament nezapřela a velmi se líbila. Také gratulujeme všem berňulím, kteří prošly zkouškou a jsou chovní a také dětem po našem Blackovi...

13.5.2012 Národní výstava Jeleni Gora
České výpravě se v Jelení Goře opravdu dařilo a nám také. Ferrari Black Altura ve třídě šampionů Excellent 1, CWC, BOB. Byla pěkná zima, ale tohle mě opravdu moc zahřálo.

28.4.2012 Vrh J je na světě!!

vrh JFiji se rozhodla, že svoje štěňátka přivede do opravdu horkého dne. A tak nejen venku, ale i u nás doma bylo horko, ale Fiji sama porodila svoje první štěňátka. Máme 4 kluky a 2 holky.

Jejich první fotky najdete ve vrhu J.

 


2.4. 2012 MVP České Budějovice
Do Budějovic jsme vzali naší nejmladší berňulku Andy. Třída mladých byla opravdu velmi hojně obsazená a tak známka výborná od pana rozhodčího Havelky nám opravdu potěšila. Andynce se ještě musí více dodělat hrudník.

22. 3. 2012 Březost potvrzena!
Včerejší sono ukázalo, že naše Fiji a Black budou rodiči našeho vrhu z tohoto očekávaného spojení. Termín porodu máme na konec dubna. Už se moc těšíme a bereme záznamy na ty naše chlupaté d'áblíky...

24. 2. 20212 Máme nakryto!
Tak jsme se dočkali, máme nakryto. Rodiči tohoto vrhu bude naše Fiji a Black. Koncem března půjdeme na sono a věřím, že se vše povedlo a štěňátka budou. Na tento vrh se moc těšíme.

4. a 5. 2. 2012 MVP Duo CABIB Brno
Duo CACIB Brno. Máme za sebou malý výstavní maraton. A co říci, myslim si, že se to povedlo. Black sobota V 4 a neděle V. Fiji měla velkou a silnou konkurenci v otevřené třídě - 15 fen. V sobotu po velkém boji, nakonec Fiji obsadila krásné druhé místo V 2, Res. CAC. V neděli jsme skončili na 4. místě. Krásné umístění měli i potomci po našem Blackovi. Abby z Dlouhého dvora v sobotu vyhrála v dorostu a v neděli nastoupila poprvé do mladých a byla V 3. Nejlepší umístění dopadlo pro další fenku Anabelle Kabátko, ta třídu mladých fenek vyhrála V1, CAJC, BOJ, BIGJ. Radost máme velikou...

29. 1. 2012 MVP Trenčín
Opět jsme se vydali na Slovensko, kde nám chyběl poslední titul na udělení slovenského Grand Šampiona. A opravdu se výstava podařila, Black vyběhal vše co mohl, třída šampionů V1, CAC, CACIB, BOB. Tímto má splněn další titul.

9. a 11. 1. 2012 První letošní Blackouškovo krytí
První nevěsta v novém roce našeho Blackouška je Brixie BLACK TARA z CHS Záře démantů. Krytí proběhlo opět tak jak má být, veselé, hravé a vzorné. Za měsíc uvidíme, jestli Brixi a Black budou rodiči krásných miminek a věřím, že nadílka bude bohatá. A kdy to bude?? Datum je kolem 13. 3. 2012.

8. 1. 2012 NV Brno
Letošní výstavní sezonu jsme zahájili na Národní výstavě v Brně. Jeli jsme jen s naší fenkou Fiji do třídy otevřené. Ostudu rozhodně neudělala, získala známku V.
 

Aktuality 2013 | Aktuality 2012 | Aktuality 2011 | Aktuality 2010

WEB-STUDIO