Z kapky štěstí Chovatelská stanice
NOVINKY
NAŠI PSI
ŠTĚŇATA
IN MEMORIAM
FOTOGALERIE
KONTAKT
ODKAZY
 
Čtečka čipů
Vysoušeč pro psy
Bestpet - to nejlepší pro
vašeho mazlíka
Štěně.cz - portál pro
odchov štěňátek
Coursingové cvičiště
Drahobudice
Klece pro psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vítáme Vás v chovatelské stanici plemene

Bernský salašnický pes a Biewer Yorkshire terrier

 
Aktuality 2013
 
Black19. a 20.10.2013 MVP Komárom Maďarsko
Po dlouhé době jsme se zase s partou kamarádů vydali na výstavu. Tentokrát do Maďarska, pokusit štěstí a získat poslední titul CACIB, který potřeboval Black pro splnění titulu Inter šampion. Cesta v brzkých ranních hodinách byla komplikovaná mlhou, ale dorazili jsme na místo včas. První výstavní den Black ve třídě šampionů získal V1, CAC, R.CACIB. Štěstí a sluníčko se na nás opravdu v neděli usmálo. Tentokrát Black odchází s tituly V1, CAC, CACIB, Derby Winner i BOB a tímto splnil podmínky pro udělení titulu Inter šampion. Mám velkou radost!

Ursus31.5. - 2.6.2013 Výstavní víkend na Slovensku
Tentokrát jsme zajeli s kamarády na sousední Slovensko. Tento výstavní víkend měl hned 3 výstavy, v Senci a další dvě v Nitře. Vzali jsme jen našeho nejmladšího klučíka Ursíka, a ze tří výstav měl 2x VN1 a 1x N. Hlavně nám celý víkend svítilo sluníčko, takže jsme prožili príma víkend.
Za fotku děkuji Martinovi Wagnerovi.


vrh l10.4.2013 Vrh L je na světě
Narodilo se nám 9 krásných štěňátek. Máme 6 holek a 3 kluky. Štěňátka i mamina Andy se mají moc dobře a mamina se o své první děti vzorně stará. 

Jednotlivé fotky štěňátek najdete ve vrhu L.


8.3.2013 Potvrzena březost u vrhu L
Když už je jaro doba mláďátek, nakryli jsme i naší nejmladší fenku Andy z Údolí Kazničova. A včerejší sono březost potvrdilo, takže se můžeme těšit na další nadílku tříbarevných kuliček, tentokrát v první polovině dubna. Ke krytí jsme si vybrali Centaura Polepské údolí.

9.2.2013 Nová posila v naší smečce
Dnešním dnem do naší psí smečky máme novou posilu. Z Maďarska jsme si přivezli krásné psa. Jmenuje se Ursus Mókusvölgyi. Věřím, že z něho vyroste krásný a zdravý pes.

4.2.2013 Vrh K je na světě

vrh KTak to máme za sebou. Dneska se nám narodila štěňátka. Opakované krytí Fiji Stroz Zagrody a Ferrari Black Altura. Máme 5 pejsků a 1 fenku. Vrh K je opět moc vydařený...

Jednotlivé fotky štěňátek ve stáří dvou dnů najdete u vrhu K.


2.1.2013 Štěňátka budou
Sono ukázalo, že mrňousci budou. Termín narození je kolem 5. 2. 2013. Už se moc těšíme.

V novém roce 2013 přejeme všem kamarádům, známým a také našim odchovům a majitelům, hodně zdraví, štěstí a radosti se svými čtyřnohými kamarády...
My jsme nový rok nastartovali velice dobře. Máme nakryto. Opakovali jsme krytí naší Fiji a Blacka.....
 

Aktuality 2013 | Aktuality 2012 | Aktuality 2011 | Aktuality 2010

WEB-STUDIO